top of page

so 28. 5.

|

Pohoří

Poznej svého spirituálního zvířecího průvodce a užij si kakaovou ceremonii

Kultury přírodních národů věří, že každý z nás se rodí se svými silovými ochránci, totemovými zvířaty. Ukážeme Ti, jak své průvodce kontaktovat.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Poznej svého spirituálního zvířecího průvodce a užij si kakaovou ceremonii
Poznej svého spirituálního zvířecího průvodce a užij si kakaovou ceremonii

Čas a místo

28. 5. 2022 13:00

Pohoří, 254 01 Pohoří, Česko

O události

Srdečně zveme na ojedinělý zážitek povátné medicíny kakaa a rituál propojení se spirituálním zvířecím průvodcem / ochráncem. 

Tito spojenci mají často zvířecí podobu a proto jim v některých kulturách přezdívají totemová zvířata, silová zvířata či duchovní zvířata. Každý z nás se rodí s napojením na určité spojence a zvědomění si tohoto pouta je léčivý a transformační rituál. Poznání a kontakt se svým totemovým zvířetem je nádherný osobní zážitek, který otevírá další dveře přírodní spirituality.  Pomocí tohoto duchovního spojence se prohloubí Tvé sebepoznání a možná Ti spojení nabídne i řešení současné životní situace či ukáže možnosti, které se před Tebou otevřou v budoucnu. Tento rituál zároveň prohlubuje respekt ke zvířecí říši i k silám, které námi prostupují. Umocňuje to vnímání sebe sama jako součásti přírody, jako součásti koloběhu života a vesmíru. 

Rituál propojení se silovým zvířetem provádím já za doprovodu svého šamanského bubnu.

Dále pokračujeme kakaovým obřadem, kterým provádí léčitelka Radimila.

Při kakaových ceremoniích se spojujíš s medicínou kakaa, které je podáváno, bez cukru a bez laktózy. Spojením kakaa s bylinkami a vhodným kořením vzniká silná medicína. Takto vzniká kakaový elixír nejvyšší kvality, který podpoří napojení na naše srdce.

Kakao je nejenom lahodná medicína, ale zároveň působí velmi mocně na energetická centra, která přirozeně, jemně a nenásilně otevírá a harmonizuje.

Při obřadech pracuješ se záměrem a transformuješ, co už Ti neslouží a co blokuje Tvoji vnitřní sílu. Kakao miluje uvolňující meditaci, provázenou rytmickým a pravidelným zvukem bubnu, který pomáhá lépe všechno odevzdávat a pustit.

Více o kakaové ceremonii a posvátnosti kakaových bodů se můžete dočíst zde.

Součástí je ochutnávka kvalitní, domácí, s láskou vyrobéné bio veganské čokolády a drobné veganské občerstvevní.

Společně se setkáme ve 13:00 v Lesní oáze na osadě Kondor, adresa zde.

Těšíme se na setkání.

Radimila a Jakub

Vstupenky

  • Vstup - Lesní oáza 2022

    Těšíme se na osobní setkání :-)

    1 500,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page