top of page

PŘIROZENÝ POHYB
TAK TROCHU JINÉ CVIČENÍ

Pohyb jako nástroj k sebepoznání, k prozkoumávání světa a svých dovedností, pohyb jako hra, jako společenská či kulturní událost.

Nejde o to vyměnit činky za stojky a kotouly, jde spíše o způsob uvažování o pohybu a cvičení. Cílem je komplexní rozvoj a ego necháváme za dveřmi.

IMG_20210328_130723.jpg

Spolehni se na své tělo.

Přirozený pohyb vnímám jako uvědomění a následnou praxi faktu, že cvičení nabízí více, než jen vylepšení fyzického vzhledu a kondice. Pohyb nabízí například také odpočinek, schopnost relaxovat svaly, rozvíjet svůj mozek, skrze různě složité motorické prvky a hlavně nás učí hospodařit s energií. 

MAR00566.jpg

MISTR BOJOVÝCH UMĚNÍ

 

V dnešní společnosti nás muže nikdo neučí, jak se svojí vnitřní silou pracovat, jak ji posilovat a využívat v každodenním životě. To je důvod, proč se mnoho z nás motá v nefunkčních kruzích a hledá cestu ven ke svobodě.

Mé jméno je Jakub a osobně jsem si tím vším také prošel. Dlouhá léta jsem se vymlouval na svoji výchovu, dřel do úmoru, zanedbával své potřeby a stále cítil ten stres, tlak, očekávání a pocit, že to není DOST!

Vše se změnilo, když jsem pochopil, že má situace pramení z nedostatku vnitřní síly. Jenže, jak jsem to měl vědět, když mě to nikdo nenaučil, nikdo mi neřekl, jak ji kultivovat a využívat ke svému prospěchu...

Hned po té, co jsem poznal svoji cestu muže a spojil se s vnitřní silou, jsem své znalosti začal předávat dál, dalším mužům, abych jim pomohl překonat útrapy, které jsem důvěrně znal.

Představ si, že...

nacházíš klid v měnících se životních situacích.
umíš rozložit čas mezi práci, rodinu, přátele, odpočinek a své záliby.
v lehkosti využíváš stres, strach a výzvy ke svému růstu.
máš boží, fungující a sexuálně nabitý vztah se svojí partnerkou.
užíváš si každou minutu svého života opravdu naplno.
víš, jak žít v souladu se svojí vnitřní silou a mužskými dary.


 

REFERENCE

avatar 98

Šimon

 

 

Emoce jsou moje největší noční můra.. Dlouhou dobu se snažím s nimi pracovat, abych ovládal já je a né ony mne. Kurz byl pro mě velmi přínosný, zopakoval jsem si základy a prohloubil své znalosti a především díky praktickým nástrojům vše převzal do svých rukou a mohl to vše pocítit, což považuji za to nejlepší a potvrzuje to, že nástroje fungují!

martina_fotka.png

Martina

 

Za dva roky spolupráce jsem díky Jakubovi dostala do psychické pohody v jaké jsem nebyla už řadu let. Změn, na které jsem díky Jakubovi měla sílu, si všímám nejen já, ale i mé okolí. Svoji proměnu bych asi vyjádřila slovy své sestry " Vrátila se mi moje ségra " Žádný nátlak, ale hlavně podpora a důvěra, které se mi od Jakuba od začátku dostává, je pro mě velmi důležitá a já jsem nesmírně ráda, že mám to štěstí s Jakubem spolupracovat.
 

MAR09815.jpg

TENTO PROGRAM JSEM VYTVOŘIL SPECIÁLNĚ PRO MUŽE, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZAŽÍT SKUTEČNOU ZMĚNU

INDIVIDUÁLNÍ KOMUNIKACE 1 NA 1

Pravidelné videohovory nám umožní přistupovat ke každému pilíři individuálně a v kontextu Tvých životních potřeb a možností. Jedná se o nejefektivnější způsob spolupráce, která se Ti přizpůsobí na míru.

PRAKTICKÝ PROGRAM, KTERÝ TĚ ZVE DO AKCE

Ačkoli dostaneš opravdu dostatek teoretických informací, tak svoji sílu můžeš získat jen tak, že se "zvedneš ze židle" a začneš dělat akční kroky, které Tě s ní spojí. 

OD MUŽE PRO MUŽE

Jako muž, který si vším osobně prošel, se dokáži dobře vcítit do Tvé situace a vždy najdu efektivní řešení, jak Ti pomoct posunout se kupředu. Jako muž Ti dám přesně takovou podporu a přístup, jaký na své cestě potřebuješ.

Nejčastější otázky

Hodí se program i pro ženy?
Pokud s Tebou rezonuje obsah a popis programu, tak určitě ano. Domluvíme si nezávaznou konzultaci, kde to společně probereme a ujistíme se, že Ti program dá, co potřebuješ.

Hodí se program pro každého muže bez ohledu na věk a zkušenosti?

Ano hodí. Každý z programu získá své specifické poznatky, které zasadí do svého života, do své cesty muže. Je jedno, zda je Ti 18 nebo 50 let, vždy můžeš prohloubit poznání své síly a žít plnohodnotnější a uspokojivější život, pokud to skutečně chceš.

Co když budu muset nějaký týden vynechat?
Setkání a postupná práce na pilířích síly probíhá každý týden, ale pokud budeš potřebovat, je možné spolupráci prodloužit o 2 týdny a tuto pauzu využít dle svých potřeb. Pokud bys potřeboval vynechat více týdnů, tak pro Tebe nahraji k daným pilířům videonahrávku, kterou si budeš moct pustit později, až budeš mít prostor.


Jak je to s vrácením peněz?
Za programem si 100% stojím, peníze za něj tedy nevracím. Pokud váháš nad touto investicí, klidně mi napiš a rád to s Tebou proberu. 

 

bottom of page