top of page

8 PILÍŘŮ SÍLY
TRANSFORMAČNÍ PROGRAM PRO MUŽE

Pro muže, kteří chtějí poznat, objevit či zlepšit spojení se svojí vnitřní silou. Tato síla je zdroj tvé vitality, sebeurčení a naplněného života. Umožňuje Ti žít naplno, čelit strachům, zpracovávat emoce, růst skrze výzvy, přijímat odpovědnost a milovat nejen svoji ženu, ale celý svůj život.

MAR09600.jpg

Přijde Ti toto povědomé?

Ať se snažíš sebevíc, nikdy to není dost?
Nevíš kam dříve skočit a ideálně by ses potřeboval rozdvojit?
Jsi unavený ze životního kolotoče práce, rodiny a povinností?
Víš, že potřebuješ čas pro sebe, ale nevíš, kde ho získat?
Jsi často naštvaný a mrzutý, ale není Ti jasné proč?
Chtěl by si zlepšit svůj vztah, ale často nerozumíš chování své partnerky?
Chybí Ti ve vztahu sexuální napětí, ale neumíš ho vytvořit?
Chceš začít žít v souladu se svojí mužskou energií a hledáš praktické nástroje?


 

MAR00566.jpg

VŠECHNY VÝŠE UVEDENÉ SITUACE PRAMENÍ Z NEDOSTATKU VNITŘNÍ SÍLY

 

V dnešní společnosti nás muže nikdo neučí, jak se svojí vnitřní silou pracovat, jak ji posilovat a využívat v každodenním životě. To je důvod, proč se mnoho z nás motá v nefunkčních kruzích a hledá cestu ven ke svobodě.

Mé jméno je Jakub a osobně jsem si tím vším také prošel. Dlouhá léta jsem se vymlouval na svoji výchovu, dřel do úmoru, zanedbával své potřeby a stále cítil ten stres, tlak, očekávání a pocit, že to není DOST!

Vše se změnilo, když jsem pochopil, že má situace pramení z nedostatku vnitřní síly. Jenže, jak jsem to měl vědět, když mě to nikdo nenaučil, nikdo mi neřekl, jak ji kultivovat a využívat ke svému prospěchu...

Hned po té, co jsem poznal svoji cestu muže a spojil se s vnitřní silou, jsem své znalosti začal předávat dál, dalším mužům, abych jim pomohl překonat útrapy, které jsem důvěrně znal.

Představ si, že...

nacházíš klid v měnících se životních situacích.
umíš rozložit čas mezi práci, rodinu, přátele, odpočinek a své záliby.
v lehkosti využíváš stres, strach a výzvy ke svému růstu.
máš boží, fungující a sexuálně nabitý vztah se svojí partnerkou.
užíváš si každou minutu svého života opravdu naplno.
víš, jak žít v souladu se svojí vnitřní silou a mužskými dary.


 

REFERENCE

avatar 98

Šimon

 

 

Emoce jsou moje největší noční můra.. Dlouhou dobu se snažím s nimi pracovat, abych ovládal já je a né ony mne. Kurz byl pro mě velmi přínosný, zopakoval jsem si základy a prohloubil své znalosti a především díky praktickým nástrojům vše převzal do svých rukou a mohl to vše pocítit, což považuji za to nejlepší a potvrzuje to, že nástroje fungují!

martina_fotka.png

Martina

 

Za dva roky spolupráce jsem díky Jakubovi dostala do psychické pohody v jaké jsem nebyla už řadu let. Změn, na které jsem díky Jakubovi měla sílu, si všímám nejen já, ale i mé okolí. Svoji proměnu bych asi vyjádřila slovy své sestry " Vrátila se mi moje ségra " Žádný nátlak, ale hlavně podpora a důvěra, které se mi od Jakuba od začátku dostává, je pro mě velmi důležitá a já jsem nesmírně ráda, že mám to štěstí s Jakubem spolupracovat.
 

MAR09815.jpg

TENTO PROGRAM JSEM VYTVOŘIL SPECIÁLNĚ PRO MUŽE, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZAŽÍT SKUTEČNOU ZMĚNU

INDIVIDUÁLNÍ KOMUNIKACE 1 NA 1

Pravidelné videohovory nám umožní přistupovat ke každému pilíři individuálně a v kontextu Tvých životních potřeb a možností. Jedná se o nejefektivnější způsob spolupráce, která se Ti přizpůsobí na míru.

PRAKTICKÝ PROGRAM, KTERÝ TĚ ZVE DO AKCE

Ačkoli dostaneš opravdu dostatek teoretických informací, tak svoji sílu můžeš získat jen tak, že se "zvedneš ze židle" a začneš dělat akční kroky, které Tě s ní spojí. 

OD MUŽE PRO MUŽE

Jako muž, který si vším osobně prošel, se dokáži dobře vcítit do Tvé situace a vždy najdu efektivní řešení, jak Ti pomoct posunout se kupředu. Jako muž Ti dám přesně takovou podporu a přístup, jaký na své cestě potřebuješ.

Nejčastější otázky

Hodí se program i pro ženy?
Pokud s Tebou rezonuje obsah a popis programu, tak určitě ano. Domluvíme si nezávaznou konzultaci, kde to společně probereme a ujistíme se, že Ti program dá, co potřebuješ.

Hodí se program pro každého muže bez ohledu na věk a zkušenosti?

Ano hodí. Každý z programu získá své specifické poznatky, které zasadí do svého života, do své cesty muže. Je jedno, zda je Ti 18 nebo 50 let, vždy můžeš prohloubit poznání své síly a žít plnohodnotnější a uspokojivější život, pokud to skutečně chceš.

Co když budu muset nějaký týden vynechat?
Setkání a postupná práce na pilířích síly probíhá každý týden, ale pokud budeš potřebovat, je možné spolupráci prodloužit o 2 týdny a tuto pauzu využít dle svých potřeb. Pokud bys potřeboval vynechat více týdnů, tak pro Tebe nahraji k daným pilířům videonahrávku, kterou si budeš moct pustit později, až budeš mít prostor.


Jak je to s vrácením peněz?
Za programem si 100% stojím, peníze za něj tedy nevracím. Pokud váháš nad touto investicí, klidně mi napiš a rád to s Tebou proberu. 

 

bottom of page